Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
GMG CONNECT

Yazdır E-posta
GMG Connect

GMG, Drupa’da ilk kez komple yeni bir ürün olan GMG Connect’i tanıttı. GMG Connect, renk yönetimi için GMG ürünü Prova ve  GMG’nin renk yönetim ürünlerini, merkezi, ölçülebilir bir iş akış çözümüyle birleştirdi.

Bu birbiriyle bağlantılı ve merkezi olarak idare edilebilen çözüm, her an tüm işlem süreçlerini kontrol edebilmekte ve böylelikle Intranet veya İnternet vasıtasıyla farklı yerlerde, GMG sistemine erişebilme ve bilgi edinebilme imkanı sunmaktadır. Sürekli aynı istikrarda kalite standardı elde edebilmek için GMG renk yönetimi ve prova işlemi, tüm yerlerde eş zamanlı yapılabilmektedir. Renk yönetimi ve prova alma fonksiyonları mevcut iş akış sistemine (Kodak Prinergy gibi) bağlanabilir ve de browser tabanlı Remote-proofing ve renk yönetim sistemine de bağlanması mümkündür. XML ve XMP datalarının yapıları gereği işler, tek tek otomatikleştirilip yerleştirilebilmektedir. Düzinelerce farklı Hotfolder’in kurulumu ve bakımı artık geçmişe ait işlemlerdir.

GMG Connect’in kalbi Connect Server’dir. Connect Server kumanda merkezi, bilgilerin değiştirilmesi ve bu bilgilerin ayrı ayrı GMG Flow Connect, GMG WebConnect ve GMG 04 Connect gibi GMG Connect’leri ile paylaşılmasını yapılandırmaktadır.

GMG FlowConnect

GMG Flow Connect, GMG Connect’in dış sistemlerine bağlanmasındaki ara birimdir. Bu modül istenilen XML formatlarını direkt olarak makineden makineye iletilmesini sağlamaktadır. Esnek ayarlama imkanlarıyla iddialı ve alışılmışın dışındaki talepler karşılanabilmektedir.

GMG WebConnect

GMG WebConnect, GMG Connect Server’in Web ara yüzeyidir. Bu ara birimle  kullanıcı prova ve renk yönetim işlerini doğrudan  bir Webbrowser’dan oluşturabilir ve WebConnect üzerinde dünyanın her yerinde izleyebilir.

GMG 04 Connect

GMG 04 Connect, Connect ağı ile mevcut GMG yazılımılarından örneğin GMG ColorServer veya GMG ColorProof arasındaki ara birimdir. GMG 04 Connect, GMG ürünleri ve GMG Connect arasında doğrudan iletişim kurulmasını sağlamaktadır. İşlemdeki işler, GMG Connect üzerinden indirilmekte ve aktuel statü uyarıları doğru zamanda geri gönderilmektedir. Çünkü web tabanlı olduğundan, GMG yazılımı için işler, Windows, Machintosh veya Linux bilgisayarından farketmeksizin her türlü Browser’e oluşturulabilir. GMG WebConnect ile aynı zamanda gerçek bir Remote-Proofing mümkündür. Lokal olarak kaydedilen datalar, GMG Connect’in bağlı olduğu yan odadaki yazıcıya veya başka bir ülkedeki herhangi bir yazıcıya gönderilebilmekte, yani mesafe uzaklığı hiç fark etmemektedir.

Yüksek otomosyonlu iş akış sistemleri olan matbaalar, daha iyi iş akış entegrasyonu, otomatik yoğunluk denkleştirme imkanı ve basitleştirilen işlem kontrolü gibi avantajlardan yararlanmaktadırlar. Küçük matbaalar Color Server ve InkOptimizer’ın kullanımını basitleştirebilir ve devamında basit data kullanımı ve işlem güvenliği kazanabilirler. Bunun yanında matbaa müşterileri ve işletme sahipleri birçok farklı bölgelerde browser tabanlı bir Remote Proofing ve merkezi idare sistemi sayesinde, Prova Profillerinin istikrarlı sonuçlarından yararlanabilirler.

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.