Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
21 ADET KODAK CTP

Yazdır E-posta
DERELİ GRAPHIC, DRUPA 2008’DE

21 ADET KODAK CTP CİHAZI

İÇİN SİPARİŞİNİ SONUÇLANDIRDI

Image


Hızla büyüyen Türk pazarında dijital teknolojiye yöneliş dikkat çekmektedir.

Dijital teknolojinin Türkiye pazarında önemi artmaktadır. Kodak’ın İstanbul merkezli distribütör firması Dereli Graphic, drupa 2008’de 21 adet CTP cihazı için siparişini sonuçlandırdı.

Kodak’la henüz bir senedir çalışan Dereli Graphic, Türkiye’de sadece ticari baskı alanına değil, ambalaj ve dijital baskı alanına da hizmet veren köklü bir firmadır.

“Kodak’ın dijital portfölyö genişliği ve pazara giren cihaz serisinin kalitesi, güvenilirliği ve tutarlılığı; Türk müşterilerimize dijitale geçişteki avantajları göstermiştir” diyen Dereli Graphic firmasının sahibi Ahmet Dereli, “Biz inanıyoruz ki, bu sadece başlangıç ve drupa fuarı boyunca cihazların bu satış rakamlarından sonra diğer birçok Türk matbaacısı aynı yolu izleyecektir.”

Image
Fehim Yurdal (Kodak Satış Müdürü), Ahmet Uzun (Genel Müdür),
Ahmet Dereli (Yönetim Kurulu Başkanı)

Satılan 21 adet CTP cihazı, KODAK MAGNUS 400, KODAK MAGNUS 800, KODAK MAGNUS VLF, KODAK TRENDSETTER NEWS Termal ve sleeve opsiyonlu KODAK THERMOFLEX Wide kalıp pozlandırıcılardan oluşmaktadır.

Kodak’ın Termal Pozlandırma Teknolojisini kullanan KODAK MAGNUS 400 kalıp pozlandırıcı, yüksek üretim miktarı sağlama, verimli kalıp işleme ve ticari baskıcılar için kullanım rahatlığı olan bir 4 sayfa CTP cihazıdır. İleri otomasyon seçeneği ile saatte 16 ya da 21 kalıp pozlandırmaktadır.

MAGNUS 800 kalıp pozlandırıcı, KODAK teknolojisiyle yüksek kaliteli pozlandırma sağlayan ve saatte 40 kalıba kadar üretim sağlayan B1 tipi bir cihazdır. Yeni mühendislik ve yazılım, daha büyük performanslar ve daha az aksama süreleri sağlamaktadır. Modüler dizayn, otomatik yüklemeli 100 kalıp bulunduran tek kasetli ünite ya da 500 kalıp bulundurabilen multi kaset ünitesi ile ileri otomasyon sağlamaktadır. Sürekli kalıp üretimi sağlayan Sürekli Besleme özellikli bir yarı otomatik cihaz da bulunmaktadır. 

KODAK MAGNUS VLF QUANTUM kalıp pozlandırıcı, geniş format ticari ve ambalaj baskıları için tekrar edilebilirlik, güvenilirlik, geliştirilmiş fonksiyonellik ve arttırılmış hız ile kaliteli pozlandırma sağlar. Saatte 27 adet kalıp pozlandırmasıyla, pazardaki en hızlı tam otomatik VLF kalıp pozlandırıcıdır. En önemli özelliği 10.000 dpi optik çözünürlüklü KODAK SQUARESPOT Termal Pozlandırma Teknolojisi olan VLF CTP cihazı, yüksek tram hattı ya da FM tram oluşturabilmek için gerekli keskinlik ve tutarlılığı sağlar.

KODAK TRENDSETTER NEWS Termal CTP cihazı, tüm boyutlardaki gazete basımına uygun olan, saatte 60'tan 240 kalıba kadar, 5 farklı hız seviyesine sahiptir. Standart bir dosya formatı ara birimi ile gazete üretim sistemleri için hızlı, güvenilir pozlandırma sağlar.  Yarı otomatik ve tam otomatik kalıp besleme ve boşaltma sistemi mevcuttur. Çift yapılı termal pozlandırıcı ile birleştirilen KODAK SQUARESPOT Termal Pozlandırma Kafalarının makineden makineye doğruluğu, tutarlı ve tekrar edilebilir yarım ton nokta yapıları elde etmektedir.

Dar, orta ve geniş ebatlarda bulunan KODAK THERMOFLEX Kalıp Pozlandırıcıları, baskıcılara olağanüstü pozlandırma kalitesi ve süreç kontrolü sağlar. Endüstri lideri bütün pozlandırma sistemleri cihazlarının en önemli özelliği; buna, flekso KODAK HYPERFLEX Ready Pozlandırma Teknolojisi de dahil, yüksek etkinlik, tekrarlanabilir baskı sonuçları olmasıdır. Sleeve modunda THERMOFLEX Wide Kalıp Pozlandırıcı, hem fotopolimer sleeve’leri hem de sleeve üzerindeki dijital kalıpları pozlandırma uygulamalarını desteklemektedir. Benzersiz çabuk değişim (quick-change) özelliği tek bir işlemle THERMOFLEX cihazını tabaka modundan sleeve moduna birkaç dakika içinde herhangi bir yardımcı ekipmana gerek kalmadan değiştirmektedir.

KODAK Ürünleri, KODAK Servis ve Desteği tarafından korunmaktadır. 3000’den fazla profesyonele sahip KODAK Servis ve Desteği 120’den fazla ülkeye ulaşmaktadır. Ticari baskı, grafik iletişimleri, doküman görüntüleme ve veri depolama endüstrileri için danışmanlık, kurulum, bakım ve servis hizmetleri veren çok sayıda gezici entegre servis sağlayıcıdır. KODAK Servis ve Destek profesyonelleri, maliyetleri kontrol etme, verimliliği arttırma ve iş risklerini azaltma konularında benzersiz niteliklere sahip servis sağlayıcılardır.

Kaynak: 
1- http://www.adcomms.co.uk/cpressr2.aspx?prid=8097
2- http://graphics.kodak.com/us/about_gcg/news/2008/080611a.htm
3- http://www.drupa.com/cipp/md_drupa/custom/pub/content,lang,2/
oid,14438/ticket,g_u_e_s_t/local_lang,2/~/Dereli_Graphics_Finalizes_
Orders_for_21_KODAK_CTP_Devices_at_drupa.html

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.