Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Pazar, 20 Haziran 2021
TEMSİLCİLİKLER
Convertech Flint Group
Folex Kodak
3M Praxair
Recyl D.W. Renzmann
Rogers Rotec
Techkon  
   
   
DERELİ GRAPHIC SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Yazdır E-posta

Lütfen Dereli Graphic A.Ş. Web Sitesi'ni kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz.

•  GENEL KULLANIM ŞARTLARI

İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Dereli Graphic A.Ş. Web Sitesi'nin, bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Dereli Graphic A.Ş.'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; Dereli Graphic A.Ş. Web Sitesinin her türlü hakkı Dereli Grafik A.Ş ye aittir. Web sitesinde yer alan Dereli Graphic A.Ş nin distrübütörü olduğu ürünlere ait tüm bilgi, çizim, resim v.s haklar üretici firma ve distrübütöre aittir. Bu bilgiler 3. şahıslar tarafından izinsiz  kullanılamaz. Ürünlere ait detaylı bilgilerin, çizim yada resimlerin, distrübütör yada üretici firma logolarının her ne şekilde olursa olusun Dereli Graphic A.Ş nin izni olmaksızın kullanılması , kopyalanması  bunu yapanların yada menfaat elde edenlerin cezai ve hukuki sorumluluğunu gerektirir. Ürün bilgilerinin izinsiz kullanımı yada ürün bilgilerinden yola çıkarak ürünlerin taklidi (aynen yada ayırt edilemeyecek şekilde benzeri) halinde gerek Türk Ticaret Kanununun Haksız Rekabete ilişkin hükümleri gerekse Fikri Sınai Mülkiyet Hukuku hükümleri uyarınca bunu yapanlara ve yararlananlara karşı hukuk ve ceza davaları açılacaktır.

Sitemize üye olanların üyeler arasındaki iletişiminden, iletişim sırasında Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, Dereli Graphic A.Ş. logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının Dereli Graphic A.Ş. dışı web sitelerinde kullanımı, başkaca web bilgililerinin Dereli Graphic A.Ş. sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, İnternet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Dereli Graphic  A.Ş.'nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Dereli Graphic A.Ş., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

Sitemizin “üyelik” bölümünde üyelerimizin yapacağı her türlü  iş ve işlemden Dereli Graphic A.Ş. nin hukuki yada cezai sorumluluğu yoktur. Üyelerin site içerisindeki iletişimi kullanarak hukuka aykırı fiileri halinde yada herhangi bir sebep göstermeksizin dilediği zaman  Dereli Graphic A.Ş. üyenin WEB sitesine üyeliğini tek taraflı olarak silebilir. Bu hüküm “haber bülteni üyeliği” için de geçerlidir.

Dereli Graphic A.Ş. Web Sitesi'nde yer alan ürünlere ait  her türlü bilgi, teknik bilgi, istatistiki şekil ve değerden, teknik bilgiler kısmındaki yazıların yazım hatalarından yada uygulama hatalarından sorumlu değildir, ürünlere ait yazılan hiçbir bilgi garanti olarak adlandırılamaz, ürünlere ait garanti süresi olarak yorumlanamaz.

Dereli Graphic A.Ş. Web Sitesi'nin tüm tasarım ve altyapı çalışmalarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Dereli Graphic A.Ş. web sitesinde yer alan teknik bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Dereli Graphic A.Ş.'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Dereli Graphic  A.Ş. Web Sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Dereli Graphic A.Ş.'ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Dereli Graphic A.Ş. tarafından beyan ve işbu Dereli Graphic A.Ş. Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

 
( v.3.5.75 ) Copyright © 2021 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.