Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cuma, 06 Ağustos 2021
TEMSİLCİLİKLER
Convertech Flint Group
Folex Kodak
3M Praxair
Recyl D.W. Renzmann
Rogers Rotec
Techkon  
   
   
TECHKON SPECTROPLATE HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Yazdır E-posta

TECHKON SPECTROPLATE HAKKINDA SIKCA SORULAN SORULAR

Image

SpectroPlate taşınabilir bir ölçüm aleti midir?
Evet, SpectroPlate yoğun yapılı bir ölçüm cihazıdır. Bilgisayara bağlanmadan kullanılabilir. Entegre edilen LCD grafik ekran üzerinde mikroskobik görüntüler ve ölçüm dataları rahatlıkla görülebilir. SpectroPlate ilave USB port ile Windows PC’ye bağlanarak datalar bilgisayara aktarılabilir.
 
Değerler direkt RIP programına aktarılabilir mi?
SpectroPlate ölçümleri sonucu elde edilen ölçüm değerleri, aynı pakette bulunan Windows SpectroPlate Connect Software üzerinden direkt RIP programına gönderilerek pozlandırıcının kalibrasyon işlemlerinde kullanılır.

Hangi kesin doğru değerler yüksek derecede garanti edilir?
Bütün ölçüm cihazları üretici tarafından kabul edilmiş Fogra Measuring Bar FMB referans alınarak içten kalibre edilmiştir. Böylece sürekli değişmeyen, kesin doğrulukta ölçüm sonuçları elde edilmesine ve çok sınırlı dış ayarlamalar gerektirir. Bunun dışında ölçüm öncesi aleti her defasında yeniden kalibre etmek gerekmez.

Cihaz rutin teknik bakım gerektirir mi?
Dayanıklı şekilde imal edilmiş cihaz için, teknik bakım gerekmez. Mekanik olarak hareketli parçaları olmadığından dolayı aşınma olmaz.

Neden her çeşit kalıp tipi ölçülebilir?
Geniş bant şeridi şeklinde yayımlanan spektral ışık ve selektif renkli görüntü analizi sayesinde SpectroPlate, bütün baskı kalıp materyallerini en iyi şekilde analiz edecek yapıdadır.

 
< Önceki
( v.3.5.75 ) Copyright © 2021 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.