Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cuma, 06 Ağustos 2021
TEMSİLCİLİKLER
Convertech Flint Group
Folex Kodak
3M Praxair
Recyl D.W. Renzmann
Rogers Rotec
Techkon  
   
   
DERELİ GRAPHIC - MİSYON

Yazdır E-posta

Dereli Graphic sektörde 23 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Fakat Dereli Graphic bünyesindeki arkadaşlarımız hayatlarının 20-30-40 yıllarını bu sektörde çeşitli hizmetler yaparak geçirmişlerdir. Bir anlamda bunca yıllık birikimlerini Dereli Graphic aracılığıyla mesleğe hizmet olarak aktarmaktadırlar. Bunun karşılığında genç arkadaşlar bilgileri ve enerjileriyle firmamıza güç katmaktadırlar. Bu güç birliği içinde katıldığımız ulusal ve uluslar arası faaliyetler şöyle sıralanabilir:

Firmamız 2002 yılından itibaren komşumuz İRAN’ın Flint Group temsilciliğini de yürütmektedir. Bu vesileyle Tahran’da her yıl yapılmakta olan Ambalaj Fuarları’na muntazaman katılmaktayız.

Dereli Graphic olarak İstanbul’da her yıl yapılan Ambalaj Fuarları’na ve Matbaacılık Fuarları’nda da sürekli olarak yer almaktayız.

Ayrıca sektörel dergilerin tümüne ilanlar verilmekte ve firmamızla ilgili yenilikler ve gelişmeler haber olarak dergilerde yazılmaktadır.

Biz, Dereli Graphic olarak e-bülten yayımlamaktayız. Bu e-bültende firmamızdaki gelişmeler, temsilcisi olduğumuz firmalarla ve teknolojik gelişmelerle ilgili haberlere yer verilmektedir. Bu bültenler sektörel medyaya ve müşterilerimize internet kanalıyla gönderilmektedir.

Teknik ve satış personellerimizin özenle hazırladıkları yazılar, yaptıkları araştırmalar dergilerde yayınlanmaktadır.

Yine temsilcisi olduğumuz firmaların ürünleriyle ilgili özel seminerler düzenleyerek meslektaşlarımıza sunumlar yapılmakta ve dernekler tarafından organize edilen seminerlere katılınmaktadır.

Dünya matbaacılık sektöründeki yenilikler ve gelişmeler yakından izlenerek gerektiğinde Amerika’dan Asya’ya kadar seyahatler yapılarak fabrikalar gezilmekte ve zaman zaman özel anlaşmalar yaparak işbirliğine gidilmektedir. Bunun son örnekleri CONVERTECH sıyırma bıçakları (Doctor Blades), GmG renkli prova sistemleri ve yazılımları, Flint Group flexo klişeler, Epple ofset baskı mürekkepleri ve Kodak Group CtP ve Dijital Baskı Makineleri gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdandır.

Sonuç olarak, basım sektörüne ofset, tifdruk, flekso ve dijital baskı alanlarında daha iyi hizmet vermek en birinci hedefimizdir.

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2021 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.