Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Perşembe, 28 Ocak 2021
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
EPPLE Ferag
Flint Group Folex
Kodak 3M
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
   
   
DERELİ GRAPHIC TARİHÇE

Yazdır E-posta

Dereli Graphic 1986 yılında Ahmet Dereli tarafından kuruldu.

Kurulduğu yıl Cağaloğlu’nda bir iş hanının odasında başlayan faaliyetlerimiz daha sonra yine aynı bölgede, üç odalı bir mekanda ve 9-10 kişilik bir ekiple devam etti.

Repro film ve kimyasalların satışıyla ilgili başarı sağlanınca, müşteri ve üreticilerin de desteğiyle mürekkep, fotopolimer klişe, ofset kalıbı, densitometre, flekso için aniloks ve sleeve, blanket, flekso klişe bantları gibi malzemelerin pazarlanmasına geçildi.

Başarılı çalışmalarımızın sonucu olarak son yıllar içinde basım endüstrisinin önde gelen isimlerinden Kodak ve Epple gibi firmalardan gelen temsilcilik tekliflerini kabul ederek sektörümüze zengin ve yeni ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başladık.

2000 yılında bugün bulunduğumuz yedi katlı binamıza taşındık. Artık, aralarında sektörün yakından tanıdığı değerli uzmanların da bulunduğu yaklaşık 50+ kişilik kadroya sahip bir firma olarak hizmete devam etmekteyiz.

2010 yılında idrak ettiğimiz 24. yılımızı siz dostlarımızla idrak etmenin heyecanını yaşıyoruz.

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2021 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.