Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Çarşamba, 20 Kasım 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex Kodak
3M Praxair
Recyl D.W. Renzmann
Rogers Rotec
Techkon Q. I. Press Control
   
DERELİ GRAPHIC TARİHÇE

Yazdır E-posta

Dereli Graphic 1986 yılında Ahmet Dereli tarafından kuruldu.

Kurulduğu yıl Cağaloğlu’nda bir iş hanının odasında başlayan faaliyetlerimiz daha sonra yine aynı bölgede, üç odalı bir mekanda ve 9-10 kişilik bir ekiple devam etti.

Repro film ve kimyasalların satışıyla ilgili başarı sağlanınca, müşteri ve üreticilerin de desteğiyle mürekkep, fotopolimer klişe, ofset kalıbı, densitometre, flekso için aniloks ve sleeve, blanket, flekso klişe bantları gibi malzemelerin pazarlanmasına geçildi.

Başarılı çalışmalarımızın sonucu olarak son yıllar içinde basım endüstrisinin önde gelen isimlerinden Kodak ve Epple gibi firmalardan gelen temsilcilik tekliflerini kabul ederek sektörümüze zengin ve yeni ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başladık.

2000 yılında bugün bulunduğumuz yedi katlı binamıza taşındık. Artık, aralarında sektörün yakından tanıdığı değerli uzmanların da bulunduğu yaklaşık 50+ kişilik kadroya sahip bir firma olarak hizmete devam etmekteyiz.

2010 yılında idrak ettiğimiz 24. yılımızı siz dostlarımızla idrak etmenin heyecanını yaşıyoruz.

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.