Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Pazar, 20 Haziran 2021
TEMSİLCİLİKLER
Convertech Flint Group
Folex Kodak
3M Praxair
Recyl D.W. Renzmann
Rogers Rotec
Techkon  
   
   
YILIN DİSTRİBÜTÖRÜ

Yazdır E-posta
 
Dereli Graphic 2010 Yılının Distribütörü Ödülüne Layık Görüldü
 
PRESTİJLİ ÖDÜL, DERELİ GRAPHIC SAYESİNDE BİR KEZ DAHA
"TÜRKİYE'NİN OLDU"

Yaklaşık on yıl önce Flint GroupYılın Distribütörü” ödülünü vermeye başladığında DERELİ GRAPHIC bu ödülü almaya hak kazanan ilk temsilci olma onuruna erişmişti. Verilmeye başlandığından 10 yıl sonra bu prestijli ödül bir kez daha Dereli Graphic’e gitmiş oldu.
Yaklaşık 30 yıllık mazisi bulunan Dereli Graphic, baskı sektöründe en geniş ürün yelpazesine sahip distribütörlerden biri konumundadır. Yaklaşık 55 çalışana sahip olan şirket, 1992’den bu yana Türkiye’de Flint Group’un Fleksografik Ürünleri’nin satışını yapmaktadır. Rotec firmasının da Flint Group şemsiyesi altına girmesiyle sağlanan bütünlük, Dereli Graphic’in üstün profesyonellik anlayışıyla beraber Pazar lideri konumunu güçlendirmiştir.

Konuyla ilgili olarak konuşan Flint Grup Orta Doğu ve Hindistan – Pasifik Satış Müdürü Dirk Schimmack, Dereli Grafiğin üstün başarısını vurgulayarak böylesine deneyimli distribütörlerle çalışmaktan dolayı gurur duyduklarını belirtti.
 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2021 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.