Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Pazar, 20 Haziran 2021
TEMSİLCİLİKLER
Convertech Flint Group
Folex Kodak
3M Praxair
Recyl D.W. Renzmann
Rogers Rotec
Techkon  
   
   
16. TÜYAP AMBALAJ FUARI (2010)

Yazdır E-posta

DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI'NA KATILDI. 
DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI’NA KATILDI.

16-19 Eylül tarihlerinde bir yenisi daha gerçekleştirilen Ambalaj Fuarına 95 m2’lik yine aynı yerimizde katıldık.

DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI'NA KATILDI.

Bu yılki tanıtımımızda KBA için “Dünya Şampiyonu Rapida 106-10 SW 5 i öne çıkardık. Bilindiği gibi bu makine drupa 2008 fuarında iş değiştirme şampiyonluğu kazanmıştı.(Rolf Köhle) 10 renkli ve ön-arka baskı yapabilen Rapida 106 ülkemize ilk defa Bilnet Matbaacılık için geldi ve kuruldu. Söz konusu makine Türkiye’de sansasyonel bir ilgi uyandırdı.

DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI'NA KATILDI.

Kodak için vurgulamak istediğimiz yenilik ise Flexcel NX teknolojisidir. Flexcel NX özellikle flekso etiket matbaaları için vazgeçilmez öneme sahip yeni bir dijital flekso klişe hazırlama teknolojisidir. Bu sistem sayesinde 120’lik tram , FM tram uygulanabilmekte ve baskı sonucu çok rahatlıkla gravür ve ofset baskı ile yarışabilmektedir.  İşte bu nedenle de fuar standımızdaki sloganımız “dijitalden de öte…” idi.

DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI'NA KATILDI.

1992 yılından bu yana temsilcisi bulunduğumuz Flint marka analog-dijital flekso baskı kalıplarını, Nyloprint ve Letterpress etiket baskı kalıplarını, Nylosolv II ve A klişe yıkama solventlerini, Rotec sleevelerini ve tabi ki ITR  eksiz fotopolimer sleeve-klişe sistemini geniş ürün yelpazesi olarak tanıttık.

DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI'NA KATILDI.

İspanyol Comexi firmasının bu yıl içerisinde lansmanını gerçekleştirdiği ve özellikle etiket baskıcıları için cazip olan F-4 narrow web flekso baskı makinesi ilgi çeken bir başka konuydu. Yeni makine kompakt formu, dizaynı itibariyle kullanım ve kritik bölgelere ulaşım, ünitelerin temizliği ve en önemlisi günümüzde artan kısa tiraj ihtiyacına yönelik hızlı iş değişimi sağlayan özellikleriyle piyasada ilgi uyandıracağının sinyallerini verdi.

DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI'NA KATILDI.

Dünyanın en önemli aniloks üreticisi konumunda bulunan Praxair ise, yeni çıkardığı Novaline aniloks serisiyle, teknolojide neden öncü durumda olduğunu bir kez daha gösterdi. Yeni serinin getirdiği, özellikle yüksek tramlı işlerde daha iyi bir baskı neticesi elde etmeyi sağlayan teknoloji ve aniloksun temizliğinde kolaylık sağlayan hücre yapısıyla flekso matbaalarının beğenisine sunuldu.

DERELİ GRAPHİC 16. TÜYAP AMBALAJ FUARI'NA KATILDI.

Standımız geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine değerli müşterilerimiz tarafından ilgi odağı oldu. Buradan tüm müşterilerimize ve ilgi gösteren ziyaretçilerimize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliriz.

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2021 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.