Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
IPEX 2010 & KBA

Yazdır E-posta

IPEX 2010 

FUAR MAKİNESİ TÜRKİYE'YE SATILDI

IPEX fuarının ikinci günüde Türkiye’den gelen Egesan Matbaacılık yetkilileri herkese bir süpriz yaşattı.

KBA’nın standında sergilenen RA105-5+L model makineyi oracıkta satın aldılar. KBA ve Türkiye mümessili Dereli Graphic uzun zamandan beri bu matbaa ile görüşme içinde idiler. Fuarda değişik marka makineleri inceledikten sonra KBA’nın tüm dünyada başarı ile çalışan Rapida 105 model makinede karar kıldı. 

Egesan İzmir’in önemli ticari matbaalarından olup, ufak ve orta ebatlı bir çok makine sahibidir. Satın alınan beş renkli ve lak üniteli ve uza-tılmış çıkışlı  Rapida 105 ile ilk defa bir KBA makinesi bu matbaaya kurulacak. Karton tertibatı, tam otomatik kalıp değiştirici FAPC, Non-Stop giriş ve çıkış ve DensıTronic renk ayar sistemi ve benzer bir çok otomasyon detayları sayesinde çok kısa iş hazılrık süreleri ve yüksek üretkenlik sağlamaktadır. Bu kriterler ve yüksek baskı kalitesi karar almada önemli rol oynamıştır.

IPEX 2010

Egesan yönetiminden Muzaffer Buğdaycı ve KBA-satış müdürü Diet-mar Heyduck (ortada) ve Egesan’dan diğer yetkililer ve Dereli Graphic elemanları  satılan Rapida 105’in sözleşme sonrasında birbirlerini kutlarken. Makine fuar bitiminden hemen sonra İzmir’e doğru yola çıkacaktır.

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.