Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cuma, 20 Temmuz 2018
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
DERELİ GRAPHIC'TEN AKADEMİK ÇALIŞMALARA DESTEK

Yazdır E-posta

Image

DERELİ GRAPHIC'TEN
AKADEMİK ÇALIŞMALARA DESTEK

3. Uluslararası Matbaa Teknolojileri Sempozyumu 22-23 Ekim tarihleri arasında Ankara'da Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi'nde gerçekleştirildi.

Eğitime her fırsatta destek olan Dereli Graphic firmasının kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Dereli, yine sempozyuma sponsor olan sayılı firma sahiplerinden birisiydi. Etkinlikte ayrıca Dereli Graphic firması olarak bir de bildirimiz vardı. 

Açılış konuşmasını Teknik Eğitim Fakültesi Matbaa Bölüm Başkanı. Doç.Dr. Erdoğan Köse'nin yaptığı Sempozyum’da toplam 11 oturumda 44 bildiri sunuldu. Dr. Erdoğan Köse konuşmasında "Teknolojiyi algılayan ve değişim gösteren bilim insanlarına yatırım yapılmalı” derken, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rıza Ayhan özetle “Sanayi ve üniversite işbirliği kaçırılırsa 21. yüzyıl üniversitesi olamayız” diyerek görüşlerini belirtti.

Dereli Graphic  "Gmg Colorproof Dijital Prova Sistemi Kullanılarak Icc Profilinin Oluşturulması" adlı bildiri ile çağrılı konuşmacılar arasındaydı. Yapılan bu çalışmayla Dereli Graphic,  “Üniversite-Sanayi İşbirliği”ne yeni bir katkı daha sağlamış oldu.

Image

 İlk oturumun ardından sponsor firmalara plaketleri verildi.

Sempozyumda yayınlanan bildirimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
http://www.dereligraphic.com/index.php?option=com_content&task=view&id=172&Itemid=49

 

 

 

 

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2018 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.