Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cuma, 20 Temmuz 2018
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
KODAK DIMENSIONAL PRINTING SİSTEME INTERTECH TEKNOLOJİ ÖDÜLÜ VERİLDİ

Yazdır E-posta

Image
KODAK DIMENSIONAL PRINTING SİSTEME
INTERTECH TEKNOLOJİ ÖDÜLÜ
VERİLDİ

KODAK Dimensional Printing sistemi (boyutlu baskı), son olarak 2009’da, grafik iletişimleri endüstrisinin teknolojik gelişmelerdeki en yüksek Intertech Teknoloji Ödülü’yle onurlandırıldı.

New York’un Rochester şehrindeki KODAK NEXPRESS S3000 renkli dijital baskı sistemine sahip olan Cohber Press firması; müşterilerine katma değer ve keşfedilmemiş yeni kazanç fırsatları sağlayan KODAK Dimensional Printing teknolojisini bünyesine ekledi. Firma, süratle Dimensional Printing sistemini mükemmel sonuçlarla uygulamaya koydu ve baskı işlerindeki kalitesiyle piyasada heyecan yarattı.

Cohber Pres firmasının başkanı ve CEO’su Eric Webber,  “Dimensional Printing sistemini işletime hazırlar hazırlamaz bazı örnekler ürettik ve hem mevcut hem de ilerideki muhtemel müşterilerimize gönderdik. Yansıması, çok ses getiriciydi. Dimensional Printing sisteminin mevcut avantajlarını kullanmada geciken çok az sayıda müşterimiz oldu.” dedi.


Image
Yüksek kalitede pazarlama materyalleri ve direkt mail uygulamaları için dijital baskı kullanan Cohber Press firması, rekabetçi alanda şirkete ayrı bir konum sağlayan bu teknolojileri daima takip etmektedir. KODAK Dimensional Printing sistemi lanse edildiğinde hemen Webber’in dikkatini çekerek, Cohber firmasının üç KODAK NEXPRESS baskı makinesinin ilkinin kurulması sonucunu getirdi.

Webber, ‘‘Biz Dimensional Printing sisteminde müşterilerimiz için çok büyük bir değer görüyoruz’’ diye ekledi. “Bu sistemle baskı talep eden müşterilerimizin sayısı hızla artmakta ve ben önümüzdeki birkaç ay içinde, bu çözümün kullanıldığı işlerin % 20’lere ulaştığını görmeyi umuyorum.” Webber ayrıca bu çözümün operatörler için öğrenilmesi ve kullanımının kolay olduğunu belirtti.

Dimensional Printing sistemin kurulumundan bir gün sonra Cohber Press, New York’taki müşterisi Welch Allyn of Skaneateles Falls firmasının müşterileri için direkt mail hazırladı. Müşteri, bir ticari şovda, standına daha fazla yoğunluk çekmenin daha iyi bir yolunu arıyordu.  Direkt mail projesi, önceki yıllarla karşılaştırıldığında Welch Allyn standındaki ziyaretçi trafiğini artırmayı başardı.

Baskı endüstrisi uzmanı Frank Romano, KODAK Dimensional Printing hakkında ‘Çok az sayıda matbaacı piyasaya girerek avantaj elde edecek olan bu teknolojiyi uyguladı. Bu, onların yapmakta olduklarına yeni bir kabiliyet eklemektedir. Onlara yeni bir gelir akışı sağlamakta ve yeni iş fırsatları getirmektedir. Ki bu da her şeydir. Bu ekonomide yeni iş ve katma değerli baskı bulmaya ihtiyacımız var ve KODAK Dimensional Printing bunu yapıyor’ dedi.


Image
KODAK NEXPRESS dijital baskı makinesinin, beşinci ünitesi çözümlerinin bir parçası olan Dimensional Printing, kalabalık pazarlarda dikkat çeken, iletişimlere yardımcı olabilen, belirlenmiş metin ve görüntülere, yükseltilmiş ya da 3D etkisi veren bir sistemdir. Sonuç, boyutsal olarak hissedilen,  görüntüdeki nesnelerin asıl yüzeylerine benzeyen basılı ürünler sunmaktadır. KODAK NEXPRESS Intelligent Dimensional Coating Solution ve KODAK NEXPRESS Dimensional Clear Dry Ink, Dimensional Printing efektleri yaratmak için kombine edilir. Dimensional Printing, ticari baskı ve fotoğraf ürünleri pazarları da dâhil olmak üzere, pek çok pazara hitap etmektedir.


Image
Image
KODAK Ürünleri, KODAK Servis ve Desteği tarafından korunmaktadır. KODAK Servis ve Desteği 3000’den fazla profesyoneliyle, 120’den fazla ülkeye ulaşmaktadır. Ticari baskı, grafik iletişimleri, doküman görüntüleme ve veri depolama endüstrileri için danışmanlık, kurulum, bakım ve servis hizmetleri veren çok sayıda gezici entegre servis sağlayıcısıdır. KODAK Servis ve Destek profesyonelleri, maliyetleri kontrol etme, verimliliği arttırma ve iş risklerini azaltma konularında benzersiz niteliklere sahiplertir.
 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2018 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.