Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
ŞİMDİ UPGRADE ZAMANI

Yazdır E-posta

Image

PRINERGY EVO 5.0 SÜRÜMÜ, YEPYENİ ÖZELLİKLERİ İLE GÖZ DOLDURUYOR.

Tüm Dünya’da kanıtlanmış güvenirliliği ile Prinergy İş Akış Sistemleri, PDF teknolojisi üzerine kurulmuştur. Bu sistem; gelişmiş yönetim araçları, PDF motoru, renk yönetimi, şişirme (trap) ve en kaliteli baskı için optimize etme özellikleri içermektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ile; öğrenmesi ve yönetimi oldukça kolaydır. Sağladığı tüm bu özelliklere rağmen, maliyetleri oldukça düşüktür.

Prinergy Evo İş Akışı Sisteminin özellikleri;

  • Esnek Yönetilebilirlilik: Ofset ve Flekso CtP’leri destekler. Ofset’te direkt pozlama yapabilir. Ayrıca diğer CtP’lerde ve dijital baskı sistemlerinde kullanılabilir. Yüksek kalite: Kodak Staccato, high-lpi AM ve gelişmiş Kodak HyperFlex, Kodak Maxtone CX  yazılımları ile yüksek baskı kalitesi. Güvenilir, yüksek hız teknolojisi: Prinergy PDF teknolojisi, güçlü yazılımı, kişiselleştirilebillir sistemi, tamamen otomatik iş akışı ile işleri hızlandırır.
  • Zaman kazandırır: Otomatik hata raporlama, anında destek ve yardım alınabilme özelliği sayesinde işler kesintiye uğramadan, devamlılık sağlanır.
  • Uyumluluk: Programın özellikleri arasında bulunan JDF / PJDF ile, import edebilme, dijital baskı çıkışına uyumluluk ve renk ayarlarını export etme özelliklerine sahiptir.

Fleksocular için;
Flekso ambalaj, karton ambalaj için özel tramlama teknolojisine sahiptir. Gelişmiş trap özellikleri ile şişirmelerde son derece başarılıdır. Kodak DotShop ve Kodak Pandora Step-and-Repeat gibi yazılımlarla tam uyumludur. Hyperflex Classic ve Hyperflex Advanced yazılımları ile tram dökülmelerini önler. Digicap yazılımı ile zemin baskılarda çatlamayı önler, boya tasarrufu sağlar. Esnek, fonksiyonel ve performanslıdır.

Ofsetçiler için;
Prinergy Evo iş akış sistemleri, ofset baskı sektörü için oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Kodak Preps gibi forma baskı yazılımlarına tam destek ile işler otomatik olarak baskıya hazırlanabilir. PDF, PDF/X-1a, PDF/X-3, DCS2 ve PostScript gibi formatları ile tam uyumludur. Şişirme özellikleri, renk yönetimi ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile tüm baskı ve yayıncılık sektörüne esneklik ve hız kazandırır. Mürekkep hazne ayarları için CIP3/CIP4 dosyaları oluşturabilir. İhtiyaç duyulduğunda, aynı kalıp tek hareketle kolayca CtP’den çıkış alınabilir.

Gazeteler için;
Prinergy Evo iş akış sistemleri; hız, otomasyon, kontrol ve esnekliği ile gazetelere son derece uygundur. Oluşturulan gazete sayfası, otomatik iş akış sistemi özelliği sayesinde kolayca kalıba basılabilir. Son dakika değişiklikleri için gerekli gelişmiş özelliklere sahiptir.  Kodak NewsManager yazılımı, Kodak Trendsetter NEWS CtP’ler için geliştirilmiştir. Fakat, dilerseniz 1-bit-TIFF sistemi ile çalışan diğer CtP’lerde de kullanabilirsiniz.

ve burada yazmayan muhteşem özellikleri için aşağıdaki linkten PDF formatında broşürü indirebilirsiniz.

http://www.dereligraphic.com/download/prinergy_evo_5.pdf

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.