Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
FTA'nın 2009 Teknik Yenilik Ödülü

Yazdır E-posta

FTA’nın 2009 Teknik Yenilik Ödülünün Tek Sahibi

Kodak Flexcel NX System

Ürün yeniliklerinin ve gelir üreten piyasa çözümlerinin her zamankinden daha önemli olduğu bir zamanda Flexographic Technical Association (FTA); KODAK FLEXCEL NX Dijital Flexographic Sistemi 2009 Flexographic Technical Association Teknik Yenilik Ödülüne  layık gördü.

Image


Resim 1: Her yıl yapılan FTA yeniliklerinin sonuncusunda Kodak’tan John Cross (solda) KODAK FLEXCEL NX System için Teknik Yenilik Ödülünü alıyor. Paul Lancelle Flexographic Technical Association’a olan bağlılıkları ve üstün liderliği için Başkanlar Ödülü’nü alıyor (sağda).
 
Flexographic Technical Assocition’un 2009 yıllık Forumunun ve INFOFLEX Fuarı’nın  kuruluşu olan 3 Mayıs’ta takdim edilen ödül; yeni veya geliştirilmiş yenilikçi teknolojiler geliştiren şirketlere ve baskı firmalarına veriliyor. Kodak Baskı Öncesi Çözümleri, Ambalaj Ürünleri Genel Müdürü Cross görüşlerini, “Kodak flekso kalıp pozlama çözümleri ailesine bilgi zenginliği ve derin piyasa görüşü getiriyor, müşterilere FLEXCEL NX System’i sunarak sektörün kalite, etkinlik ve verimliliğe önem veren seçkin kuruluşları tarafından takdir edilmek amacındayız” şeklinde belirtti.
FTA; teknolojisi sayesinde ödül alan tek firma olduğu için Kodak’ı kutladı. Dernek karar verme sürecinin yine zorlu ve ödülün sektörde oldukça prestijli olduğunun altını çizdi. 2008 PIA/GATF InterTech Teknoloji Ödülünü ve Flexographic Pre-Press Platemakers Association (FPPA) Yılın Teknoloji Yenilikçisi Ödülünü kazanan KODAK FLEXCEL NX Dijital Flexographic System; önceden erişilemeyen ofset sınıfı sunuyor, ayrıca çok çeşitli malzemeler üzerinde kağıt, esnek film, folyo, karton ve etiket de dahil olmak üzere; gravür kalitesinde baskı yapılabiliyor. FLEXCEL NX System hem baskı öncesinde hem de baskıda sağlamlığı ve tekrarlanabilirliği garanti etmeye yardımcı oluyor.
Birçok  Kodak müşterisi de FLEXCEL NX System’i kullanarak oluşturdukları projeler için FTA’dan çeşitli kategorilerde “Baskıda Kusursuzluk” ödüllerine layık görüldü. John Cross,”Müşterilerimizi kazandıkları ödüllerden dolayı tebrik ediyoruz ve onlara şirketlerini geliştirmelerine yardım edecek yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: Matbaa Teknik Dergisi / Yıl: 12 Sayı: 126 / Haziran 2009

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.