Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
YENİ INTERLOCK BİLEZİĞİ SAYESİNDE DAHA YÜKSEK İSTİKRAR

Yazdır E-posta

 Yeni Interlock Bileziği Sayesinde Daha Yüksek İstikrar

Çelikten yan güçlendirmeler dayanıklılığı yükseltmekte ve rotec® Adapter’in ömrünü uzatmaktadır

Image


rotec® Adapter’in Flekso baskı için dayanıklılığını daha da arttırmak için, Flint Group Flexographic Products, bu ürün gruplarını yeni geliştirdiği bir seçenekle tamamladı. Kasım 2008’den beri, rotec® Unifit Adapter, rotec® H/C Unifit Adapter ve rotec® Atlas Unifit Adapter opsiyonel bir Interlock bilezikle, operatörün karşı tarafında bulunmaktadır.  

Bu ara parça, modelinde standart ölçüdeki Interlock metal plakalar, çelikten yeni bir interlock bilezikle değiştirildi. Bu yeni interlock bilezik, özellikle GFK kenarlarının iç yapısı (ana kılıf) için etkili bir koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda delik dilinin dayanıklılığı, adaptörün (uyarlayıcı, ara parça) toplam ömrünü uzatmaktadır. Böylece Interlock bilezik, kendisini kısa sürede amorti etmektedir.

Sağlam ve Kolay Montaj

Metalden oluşan sağlamlaştırılmış delik dili, sleeve'in hava silindiri üzerinde, doğru ve güvenli bir pozisyonda kalmasını sağlar.  Aynı zamanda sleeve İnterlock delik dili, baskı sleeve'ni hava silindiri üzerinde çıkarırken kilitler. 
 

Image

Image

Kaynak: www.flintgrp.com

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.