Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
KODAK MAGNUS 800Z QUANTUM CTP

Yazdır E-posta
KODAK MAGNUS 800Z CTP

Kodak Magnus 800Z CtP üstün görüntü kalitesiyle verimlilikte önemli bir artış sağlıyor. Saatte 60 kalıp üretebilme kapasitesiyle matbaacılar daha çok işi daha hızlı bir şekilde işleyebiliyorlar ve ticari baskı işlemlerinde hem paradan hem zamandan tasarruf edebiliyorlar.

Image

Kodak, drupa 2008’de Kodak Magnus 2008 CtP hattının bugüne kadarki en verimli ve en hızlı üyesini gözler önüne serecek: bu, endüstrideki en yüksek görüntü kalitesiyle saatte 60 taneye 8 sayfalık kalıp görüntülemesi yapan bir cihaz.

Kodak Magnus 800Z Quantum CtP, Kodak portföyündeki diğer tüm cihazlardan daha yüksek verime sahip, daha hızlı ve Magnus CtP haleflerinin lazer gücünün iki katını üreten yeni, gelişmiş termal kafa avantajına sahip. Yeni termal kafa kalıp üretim hızını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda daha geniş bir görüntüleme eni ve kalıp hassasiyetinde farklılaşma olması durumunda daha yüksek kararlılık sağlıyor. Tüm bunlar cihazı piyasadaki en güvenilir ve maliyet etkin platesetter’lardan birisi haline getiriyor.

“Kodak Magnus 800Z CtP üstün görüntü kalitesiyle verimlilikte önemli bir artış sağlıyor. Saatte 60 kalıp üretebilme kapasitesiyle matbaacılar daha çok işi daha hızlı bir şekilde işleyebiliyorlar ve ticari baskı işlemlerinde hem paradan hem zamandan tasarruf edebiliyorlar” diyen Eastman Kodak Company, Grafik İletişim Grubu Başkan Yardımcısı Doug Edwards’ın açıklamasını şöyle sürdürüyor: “Daha yüksek süreç kararlılığı, Magnus 800Z Quantum CtP kolaylıkla 10 mikron Kodak Staccato tramlama, yüksek seviyede hassasiyet ve tanım gerektiren projelere canlı renkler ve alışılmadık derecede detay sağlayan gelişmiş FM screening kullanıyor. Tam otomasyonlu bir çözüm için kullanıcılar matbaacıların 500’e kadar kalıba online olarak sahip olmalarını sağlayan Tek Kaset Birimi gibi kendisini kanıtlamış MAGNUS 800 Platesetter seçeneğinden de faydalanabilirler. Magnus 800Z CtP, Kodak Thermal Direct süreçsiz kalıplarla kullanıldığında saatte 35 gibi bir hızda üretim yapabiliyor. Geniş ticari ve yayın matbaacıları Magnus 800Z CtP’nin sunduğu verimlilik artışından faydalanacaklar. Bu hızda yüksek tanımlı (high definition) kalıplar üretmek onaylı dijital provalardan ilk pres yaprağına kadar geçen zamanı azaltıyor, ve işleri iş istasyonu ekranından prese kadar hızlı bir şekilde ve daha yüksek görüntü doğruluğu ile taşıyor.”
 

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.