Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
DAHA İYİ BİR SONUÇ İÇİN DİJİTAL LAK KALIBI

Yazdır E-posta
LAKLAMADA DAHA MÜKEMMEL BİR SONUÇ İÇİN DİJİTAL LAK KALIBI

nyloflex® Seal F Dijital pozlandırma için polyester tabanlı ilk fotopolimer lak kalıbıdır.

Image

Flint Group Flexographic Products, nyloflex® Seal F ile polyester tabanlı ilk dijital lak kalıbını, inline ve offline değer katma işlemleri için pazara kazandırdı. İşletme, bu yeni ürünle dijital işlenebilir fotopolimer lak kalıplarına yönelik sürekli olarak artan talebi karşılamaktadır.

Dijital lak kalıbı nyloflex® Seal F’in başlıca avantajlarından biri, daha keskin konturlar ve açık ara derinlikleri sayesinde artan lak kalitesi, özellikle spot laklamaların negatif alanlarında pozitif bir etki şeklinde kendini göstermektedir. Her işe, her yerde uygun olan nyloflex® Seal F Digital, zemin ve spot laklamada en mükemmel sonuçları, hem ticari, hem de ambalaj baskısında vermektedir. Film gerekmediği için dijital işlem ekonomik ve çevrecidir. Data transferi hata miktarını azaltmakta ve böylece klişe üretiminde kalite kaybı engellenmektedir. Tekrarlanan işlerde dijital iş akışı sayesinde sürekli aynı kalitede bir laklı bir yüzey garanti edilmektedir.

Dijital ve konvansiyonel nyloflex® Seal F versiyonu işleme esnasında ve klişe hazırlamadaki geniş toleranslar sayesinde çok iyi bir performans göstermektedir. Böylece, mürekkep transferi sağlayan zengin kontrastlı alanlardan yararlanılarak pozlandırma kontrolü ve geniş pozlandırma toleransıyla klişe hazırlanma oldukça basitleşmektedir. Sağlam taşıyıcı folye sayesinde lak kalıbı yüksek bir istikrar sağlamaktadır. Diğer yandan dispersiyon ve UV lakta bütüm lak alanı üzerinde ince ve eşit oranda yayılmış bir lak miktarıyla çok mükemmel bir lak sonucu elde edilmektedir.

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.