Anasayfa      |      Tarihçe      |      Vizyon      |      Misyon      |      Teknik Servis      |      İletişim
 
     Cumartesi, 19 Ocak 2019
TEMSİLCİLİKLER
Convertech DAY
Eae EPPLE
Ferag Flint Group
Folex GMG Color
KBA Kodak
3M Perfecta
Praxair Recyl
D.W. Renzmann Rogers
Rotec Techkon
Q. I. Press Control  
KODAK NEXPRESS PANTONE ONAYI ALDI

Yazdır E-posta

Teknik Çeviri: Bilge Nazlı ALTAY

KODAK NEXPRESS RENKLİ DİJİTAL BASKI MAKİNESİ PANTONE ONAYI ALDI

Kodak Renkli Dijital Baskı Makineleri, reprodüksiyon doğruluğu bakımından Pantone tarafından onaylanıp, patentlendi.

KODAK NEXPRESS Renkli Dijital baskı makinelerinin kalitesinin ve renk uyumunun yeni, tartışmasız bir kanıtı var. Renk standartlarında bir dünya lideri olan Pantone Inc., tüm KODAK NEXPRESS Dijital Baskı Makinelerini,  PANTONE® MATCHING SYSTEM® ve yeni PANTONE GOE™ SYSTEM olarak lisansladı.

Image

Pantone onayını almak, bir üretim cihazının onaylanmış Pantone renklerini elde etmeye yeterli olduğunun tasdikidir. 2007 yılının sonlarında Pantone’nin lanse ettiği yeni Pantone Goe Sistemi, 1200’den az olan Pantone Matching sisteme getirdiği 2000’den fazla eşsiz renkle, renk gamutu her zaman olduğundan daha geniştir.

Kodak Graphic Communications Group Başkan Yardımcısı ve Elektrofotografik baskı Çözümleri Genel Müdürü olan Steve Fletcher “Pantone lisanslaması, NEXPRESS kullanıcılarının; baskılarını farklılaştırarak daha fazla dijital baskı çalışması satmalarına yardımcı olacaktır. Bu, baskı makinesi alıcılarına; NEXPRESS makineleriyle kalite beklentilerini ve baskının son haliyle de tasarım gereksinimlerini karşılayabileceğini bilmelerine olanak verir.” dedi.

PANTONE MATCHING SİSTEMİ ve PANTONE GOE sistem tasarımları, NEXPRESS baskı makinesinin S3000, S2500, S2100, 2500, 2100 Plus ve 2100 modelleriyle uyumludur. Yeni kurulumlar, müşterilerin kendi yerlerindeki olan kurulumlar da, Pantone renk standartlarına göre onaylanır.

Pantone İleri Renk Sistemleri Başkan Yardımcısı Andy Hatkoff “Resmi Pantone onayını almak, bir cihazın doğru renk reprodüksiyonunun en yüksek standartlarını sağlayabilmesini temin etmek için titiz bir süreç gerektirir. Pantone renk standartlarını tutarlı ve doğru bir şekilde yeniden üretebilme yeteneği, önemli avantajlar olan müşteri bağlılığını ve tedarikçilerin iş hacmini artırır.” derken; Steve Fletcher sözlerine “Bu endüstri odaklı standart, Kodak’ın kendisini, grafik pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için; yenilikçi çözümler sunmaya adadığının bir diğer kanıtıdır.   Baskı tedarikçilerinin, işlerini geliştirme ve endüstride gerçekleşen değişimlerden kazançlı çıkmaları için dijital baskıyı benimseyip kullanmaya devam ettirmelerine yardımcı olur.” diyerek devam etti.

KODAK Ürünleri, KODAK Servis ve Desteği tarafından korunmaktadır. KODAK Servis ve Desteği 3000’den fazla profesyoneliyle, 120’den fazla ülkeye ulaşmaktadır. Ticari baskı, grafik iletişimleri, doküman görüntüleme ve veri depolama endüstrileri için danışmanlık, kurulum, bakım ve servis hizmetleri veren çok sayıda gezici entegre servis sağlayıcısıdır. KODAK Servis ve Destek profesyonelleri, maliyetleri kontrol etme, verimliliği arttırma ve iş risklerini azaltma konularında benzersiz niteliklere sahiplerdir.

Image

 
< Önceki   Sonraki >
( v.3.5.75 ) Copyright © 2019 Dereli Graphic A.Ş. All Rights Reserved. | Bu siteyi kullanmanız; kullanım şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.